Apartmány vo Vodiciach

Potrebujete ubytovanie vo Vodiciach vo viacerých izbách a s možnosťou zaistiť si vlastné stravovanie? Tak to Vás určite zaujme naša ponuka apartmánov vo Vodiciach. Pri tomto type ubytovania môžete očakávať samostatný apartmán, často zložený z viacerých izie
Zoradiť podľa:


596 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 20 1 2 3 .. 30  » »»

1. Apartments Branko StarStarStar

Foto: Apartments Branko
Izieb: 3
Hodnotenie hostí
88 %

Apartmány Branko sa nachádzajú v letovisku Vodice, 800 metrov od prístavu ACI Vodice a 1,2 km od klubu Hacienda Vodice. Dostupné je i bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.


2. Apartments Ivona StarStarStar

Foto: Apartments Ivona
Izieb: 4
Hodnotenie hostí
88 %

Set 300 metres from Vodice Marina in Vodice, this apartment features a terrace. The apartment is 1.6 km from Club Hacienda Vodice. A dishwasher, an oven and a microwave can be found in the kitchen and there is a private bathroom.


3. Apartment Nada StarStarStar

Foto: Apartment Nada
Izieb: 4
Hodnotenie hostí
74 %

Apartmán Nada s terasou sa nachádza v meste Vodice, 1,5 km od prístavu Vodice a 1,7 km od Club Hacienda Vodice. Ubytovacie zariadenie sa môže popýšiť výhľadom na more.


4. Apartment Vanja StarStarStar

Foto: Apartment Vanja
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Located in Vodice, this air-conditioned apartment features a balcony. The unit is 1.3 km from Vodice Marina. An oven and a fridge can be found in the kitchen. A TV with satellite channels is featured. There is a private bathroom with a bath.


5. Apartment Danica StarStarStar

Foto: Apartment Danica
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Apartment Danica offers accommodation in Vodice, 1.1 km from Vodice Marina and 1.1 km from Club Hacienda Vodice. A dishwasher and an oven can be found in the kitchen and there is a private bathroom.


6. Apartments Nada StarStarStar

Foto: Apartments Nada
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
70 %

Situated in Vodice, this air-conditioned apartment is 100 metres from Vodice Marina. Apartments Nada boasts views of the sea and is 1.7 km from Club Hacienda Vodice. A fridge and a stovetop can be found in the kitchenette and there is a private bathroom.


7. Apartments Miljenka StarStarStar

Foto: Apartments Miljenka
Izieb: 4
Hodnotenie hostí
91 %

Tento apartmán sa nachádza v meste Vodice, 1,1 km od prístavu Vodice. Apartmán je situovaný 800 metrov od klubu Hacienda Vodice. Využívať môžete kuchyňu s rúrou.


8. Apartment Fila StarStarStar

Foto: Apartment Fila
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
92 %

Apartment Fila offers accommodation in Vodice, 700 metres from Vodice Marina. The apartment is 1.4 km from Club Hacienda Vodice. The kitchen has an oven, a microwave and a fridge, as well as a coffee machine.


9. Three-Bedroom Apartment in Vodice StarStarStar

Foto: Three-Bedroom Apartment in Vodice
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Three-Bedroom Apartment in Vodice in Vodice features accommodation with free WiFi, 1.5 km from ACI Marina Vodice. The Club Hacienda Vodice is within 2.6 km of the apartment.


10. Two-Bedroom Apartment in Vodice StarStarStar

Foto: Two-Bedroom Apartment in Vodice
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Apartmán ACI Marina Vodice sa nachádza v meste Vodice a ponúkajú apartmán s 2 spálňami s kuchynou. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi Počas pobytu máte k dispozícii TV a obývaciu izbu. Apartmán je vzdialený 2,8 km od klubu Hacienda Vodice.


11. Two-Bedroom Apartment in Vodice StarStarStar

Foto: Two-Bedroom Apartment in Vodice
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
81 %

Two-Bedroom Apartment in Vodice enjoys a location in Vodice, just 2.2 km from ACI Marina Vodice and 3.5 km from Club Hacienda Vodice. Guests are welcome to enjoy the free WiFi.


12. One-Bedroom Apartment in Vodice StarStarStar

Foto: One-Bedroom Apartment in Vodice
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
75 %

One-Bedroom Apartment in Vodice is an accommodation set in Vodice, 2.2 km from ACI Marina Vodice and 3.5 km from Club Hacienda Vodice. This property offers access to free WiFi. The apartment has a TV and a living room.


13. Two-Bedroom Apartment in Vodice StarStarStar

Foto: Two-Bedroom Apartment in Vodice
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Located in Vodice, within 2 km of ACI Marina Vodice, Two-Bedroom Apartment in Vodice is an accommodation offering sea views. This apartment is 3.4 km from Club Hacienda Vodice. The apartment has 2 bedrooms, a living room, and a kitchen with a dishwasher.


14. Apartments Villa Chiara StarStarStar

Foto: Apartments Villa Chiara
Izieb: 3
Hodnotenie hostí
97 %

Apartmány Villa Chiara sa nachádzajú vo Vodiciach, 600 metrov od prístavu ACI Vodice. Klub Hacienda Vodice je vzdialený 1,3 km. Vo všetkých priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.


15. Apartment Vodice 6331a StarStarStar

Foto: Apartment Vodice 6331a
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Located 700 metres from Vodice Marina, Apartment Vodice 6331a offers accommodation in Vodice. Guests benefit from patio. The kitchen features a fridge and a stovetop. A TV with satellite channels is offered. There is a private bathroom with a shower.


16. Apartment Vodice 6331b StarStarStar

Foto: Apartment Vodice 6331b
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Apartment Vodice 6331b offers accommodation in Vodice. Guests benefit from patio. The kitchen features a fridge and there is a private bathroom. A TV with satellite channels is available.


17. Apartment Vodice 6331c StarStarStar

Foto: Apartment Vodice 6331c
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Apartmán Vodice 6331c ponúka ubytovanie v meste Vodice, 700 metrov od prístavu. Klub Hacienda Vodice je vzdialený 2,4 km. K dispozícii je jedáleň a kuchyňa s chladničkou. Nechýba ani TV. V súkromnej kúpeľni nájdete sprchovací kút.


18. Apartment Vodice 10022a StarStarStar

Foto: Apartment Vodice 10022a
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Tento klimatizovaný apartmán s patiom sa nachádza v meste Vodice, 1,3 km od prístavu ACI Vodice. Nájdete tu jedáleň a kuchyňu s umývačkou riadu. Relaxovať môžete pri sledovaní TV. V súkromnej kúpeľni je sprchovací kút.


19. Apartment Vodice 10022b StarStarStar

Foto: Apartment Vodice 10022b
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Apartment Vodice 10022b offers accommodation in Vodice. The air-conditioned unit is 1.3 km from ACI Marina Vodice. There is a seating area, a dining area and a kitchen as well as a private bathroom. A TV is offered.


20. Two-Bedroom Apartment in Vodice StarStarStar

Foto: Two-Bedroom Apartment in Vodice
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
25 %

Situated 1 km from ACI Marina Vodice in Vodice, Two-Bedroom Apartment in Vodice offers accommodation with a kitchen. The accommodation is 1.6 km from Club Hacienda Vodice. The apartment is equipped with a TV and 2 bedrooms. Split Airport is 70 km away.


596 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 20 1 2 3 .. 30  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: